Meeskond

Uko Paabumets

Pro Beauté tegevjuht

E-mail: info@probeaute.ee

Liis Elts

Turundusjuht
Olaplex | Cezanne | ST. TROPEZ – müügijuht

Tel: + 372 5373 5877

E-mail: liis@probeaute.ee

Eva Süüden

KEVIN.MURPHY – müügijuht

Tel: +372 5628 8108

E-mail: eva@probeaute.ee

Priit Elts

DAVINES | Barba Italiana – müügijuht

Tel: +372 5695 4488

E-mail: priit@probeaute.ee

Kristjan Alles

Pro Beauté turundusassistent

Tel: +372 5343 5727

E-mail: kristjan@probeaute.ee

Marika Mägi

Olaplex | St. TROPEZ – müügiesindaja

Tel: +372 5384 9603

E-mail: marika@probeaute.ee

Annika Mikk

Davinesi müügiesindaja

Tel: +372 5126054

E-mail: annika@probeaute.ee

Anu Ojamäe

Laokoordinaator

Tel: +372 653 5828

E-mail: info@probeaute.ee

Merike Pitka

Laokoordinaator

Tel: +372 653 5828

E-mail: info@probeaute.ee

Anneliis Truusmann

Laokoordinaator

Tel: +372 653 5828

E-mail: info@probeaute.ee

Marina Kovalenko

Laokoordinaator

Tel: +372 653 5828

E-mail: info@probeaute.ee

Meie asukoht

Türi 10c, Tallinn

Tel: +372 653 5828

info@probeaute.ee