Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

COLOR.LAB by KEVIN.MURPHY

detsember 13 @ 10:00 - 17:00

Juuste värvimine on visuaalne ja piiramatute võimalustega.
LAB värvikoolitus on mõeldud meie edasijõudnud koloristidele, kes tahavad tuua teooria praktikasse ja saada veelgi osavamaks personaliseeritud värviretseptide loomisel. Koolitusel töötame nii individuaalselt kui ka meeskonnana, et teostada ning analüüsida arvukaid teste, mida viime läbi juuksesalkudel ja näidistel. Toome juustes esile heledusfoone, ning õpime kaaspigmente neutraliseerima ja neid ka oma värviretseptides tooni intensiivistamiseks ära kasutama. Osavõtjatel avaneb võimalus võrrelda erinevaid retsepte, mida kasutatakse sarnastes juuksevärvi olukordades, avastades sellega COLOR.ME piiritut mängulisust.

Koolituselt lahkud enesekindlalt tundes kõrgel tasemel COLOR.ME teooriat ning suurepäraste praktiliste oskustega. Laienda oma lähenemist  juuste värvimise teenuse pakkumisel klientidele, samal ajal lõbutsedes!

VÄGA SOOVITATAV koloristidele, kes on osalenud START koolitusel ja tahavad laiendada oma juuste värvimise kogemusi ja enesekindlust.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00
Koolitaja: Risto Pillaroo (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia, Pirni 7, Tallinn
Hind: 50€ +km

Info & broneerimine : Elis Emma Ranne emma@probeaute.ee 56954 488 / Eliise Umbleja eliise@probeaute.ee 56 37 6090

PS! Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Vajalikud töövahendid:
📌Föön
📌TAIL.COMB
📌TEXTURE.COMB
📌SMOOTHING.BRUSH
📌ROLL.BRUSH LARGE
📌ROLL.BRUSH SMALL
📌DENMAN hari
📌BUTTERFLY.CLIPS
📌Eraldusklambrid

 

 

Detailid

Kuupäev:
detsember 13
Kellaaeg:
10:00 - 17:00
Koolitaja:

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia
Pirni 7
Tallinn, Harjumaa 10122 Eesti

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee