Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

Colour Challenge: edasijõudnud Davinesi koloristile

oktoober 7 @ 10:00 - 15:00

Tule koolita ennast uues Davines Education 2021 programmis. Kui oled Davinesi juuksevärvidega juba tuttav, kuid soovid oma teadmisi juuste värvimisest täiendada, siis see koolitus on just Sulle! Kõigil meil tekib aeg-ajalt küsimusi, miks värvi toon ei tule just päris oodatud erksusega või miks helendamisel kipuvad esile tulema kollased toonid? Koolitusel kordame värviteooria põhitõdesid. Milliselt teostada juuste- ja peanaha analüüs ja kuidas mõjutab juuste seisukord värvi tulemust? Räägime kuidas paremini katta halli juust, millist juuksevärvi pealekandmise viisi eelistada ning kuidas teha eelpigmenteerimist? Millised on parimad lahendused kosmeetilise juuksevärvi eemaldamiseks ja milliseid vahendeid Davines selleks pakub? Samuti käsitleme erinevaid võimalusi repigmenteerimiseks ehk heledate juuste värvimisel tumedaks. Kuidas kasutada intensiivtoone ja millistel juhtudel milliseid retsepte kasutada? Kaunite blondide toonide saavutamise kunst on täpne ja aeganõudev. Teeme tutvust Flamboyage juuste helendamise tehnikaga. Igal juuksuril võiks kaasas olla modell praktilise töö teostamiseks.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on

Koolituse aeg: 10:00-15:00 (modellid 11.15-15.00)

Koolitaja: Kaisa Heinla

Koolituse hind: 20€+km

Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pirni 7, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:

Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034

Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Detailid

Kuupäev:
oktoober 7
Kellaaeg:
10:00 - 15:00
Koolitaja:

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia
Pirni 7
Tallinn, Harjumaa 10122 Eesti

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee