Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

Davines SPA päev – tootekoolitus

oktoober 12 @ 10:00 - 14:00

Kutsume Sind SPA päev – tootekoolitusele, et tutvuda imeliste Davinesi ravi- ja hoolitsustoodete ja võimalustega, kuidas anda juustele sära, vastupidavus ning ilu. Tule veeda tore hommikupoolik koos Priidu ja Maarjaga, tutvudes põhiliste Davinesi hoolitsustooteliini toodetega. Koolitusel omandad Essential ja Natural tech, The Circle Chronicles, Oi liinide põhitõed ja parema salongimüügi soovitused. Koolituse esimene osa hõlmab teooria ja müügitaktikaga seonduvaid nõuandeid – kuidas pakkuda parimaid lahendusi ja teenuseid. Päeva teine pool möödub päid pestes ning saad ka ise nautida mõnusaid turgutavaid hooldusi.
SPA päeval saad ka kingituse 😉

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on

Koolituse aeg: 10:00-14.00

Koolitaja: Priit Elts ja Maarja Viikmaa

Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pirni 7, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:

Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034

Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Detailid

Kuupäev:
oktoober 12
Kellaaeg:
10:00 - 14:00
Koolitaja:

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia
Pirni 7
Tallinn, Harjumaa 10122 Eesti

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee