Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

  • See koolitus on möödas.

Nordic Blond Davines Century of Light blondeerimissüsteemiga

september 23 @ 10:00 - 15:00

Tule koolita ennast uues Davines Education 2021 programmis ja avasta enda jaoks Davines blondeerijate maailm. Täna moes olevad helendamistehnikad nõuavad igalt juuksurilt mitmekesiseid oskusi, täpsust ja kõrgel tasemel töövahendeid. Davines Century of Light sarja kuuluvad tooted annavad juuksurile võimaluse rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Tooteliin on rikastatud juukseid kaitsva ja hooldava Hair Protective Boosteriga, mis pakub nii juuksurile kui kliendile suuremat kindlustunnet blondeerimistehnikate läbi viimisel. Koolitusele on oodatud juuksur, kes soovib arendada oma teadmisi juuste blondeerimise valdkonnas. Juukseid helendades on oluline mõista naturaalsete melaniinide olemasolu juuksekarvas  ja helendamisel ilmnevaid kaaspigmente. Kuidas neutraliseerida soovimatuid pigmente? Mis on heledaks värvimise ja blondeerimise põhimõtteline erinevus? Milliseid Davinesi blondeerimisvahendid on sobivaimad erinevate tehnikate teostamiseks? Tutvume  erinevate Davinesi toodetega juuste toonimiseks. Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on

Koolituse aeg: 10:00-15:00 (modellid 11.15-15.00)

Koolitaja: Kaisa Heinla

Hind: 20€+km

Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pirni 7, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:

Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034

Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

 

Detailid

Kuupäev:
september 23
Kellaaeg:
10:00 - 15:00
Koolitaja:

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia
Pirni 7
Tallinn, Harjumaa 10122 Eesti

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee