Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

  • See koolitus on möödas.

Soengukoolitus – Alexa Harrington x best of Davines! online koolitus

aprill 13 @ 10:00 - 14:00

Davines Estonia koolitusmeeskonna kõige kreatiivsem liige Alexa Harrington (US) jagab ainulaadsel soengukoolitusel oma lemmik Davinesi viimistlustooteid ning õpetab Sulle 2 looki, millega oma kliente sel hooajal üllatada. Erilise tähelepanu alla tulevad Davinesi blow-dry tehnikad. Näha saab ka Davinesi kõige uuemaid tooteid!

Imeilus kevad on käes! Hoia käsi soojana meie koolitusel, et pakkuda värskeid ilupuhanguid ja nippe oma klientidele!

Koolitus toimub mannekenipeade peal. Kõik koolitusel osalejad saavad enne koolituse algust kõik koolitusel kasutatavad tooted. Koolitus toimub ZOOM keskkonna vahendusel. Koolitus kestab ca 2,5 tundi. Koolitusele on piiratud arv kohtasid.

Hind 39€ +KM

Detailid

Kuupäev:
aprill 13
Kellaaeg:
10:00 - 14:00
Koolitaja:

Toimumiskoht

Zoomi keskkond
www.zoom.com

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee