Loading Koolitused

« Kõik Koolitused

Alexa Harrington – Spring Styles with Davines

aprill 27 @ 10:00 - 11:30

Kuidas olla eriline meie ilumaastikul? Pakkudes natukene rohkem, kui Sinult stilistina oodatakse!

Spring Styles koolitusel pakub Davines Estonia koolitaja Alexa Harrington (US) Sulle väikeseid tõhusaid nippe ja trikke, kuidas lihtsate tehnikate ja minimaalsete vahenditega viimistleda oma kliendi soeng nii, et ta tunneks ennast erilisena, kuhu iganes ta Sinu salongist välja astudes ka ei suunduks – kallimaga jalutuskäigule pargis või hilisele kohvideidile sõbrannadega – pane teda tundma ainulaadsena!

Look&learn koolitus toimub mannekenipeade peal, kombineerides erinevaid lihtsaid tehnikaid ja aksessuaare. Koolitus toimub ZOOM keskkonnas ja kestab ca 1,5 tundi.

Hind: 19€ +km

Detailid

Kuupäev:
aprill 27
Kellaaeg:
10:00 - 11:30
Koolitaja:

Toimumiskoht

Zoomi keskkond
www.zoom.com

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Veebileht:
www.probeaute.ee

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsete Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.
Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  akadeemia@probeaute.ee