MEIE LUGU

Davines asutati 1983. aastal Bollati perekonna poolt. Firma alustas oma tegevust uurimislaboratooriumina ning hiljem juukse- ja kosmeetikatoodete tootjana teistele sellel alal tegutsevatele firmadele. Ettevõtte juured on kindlalt Itaalias, kust on pärit pikaaajalised juuksehooldustoodete valmistamise tööstuslikud ja kultuurilised traditsioonid. Hetkel on Davines suuruselt kolmas Itaalia professionaalsete juuksehooldustoodete valmistaja.
See on jätkuvalt perefirma, milles kõik tooted arendatakse ja valmistatakse Itaalias, Parmas asuvas tehases.
Ettevõte on asutamise hetkest peale keskendunud kõrge kvaliteediga toodete valmistamisele, mis on loodud toimima tõhusamail moel ning väljendama Davinesi iseloomilkku stiili ja olemust. Kvaliteet tähendab Davinesi jaoks vabadust luua parimaid tooteid, olles samal ajal tähelepanelik meid ümbritseva keskkonna vastu. Oma toodetes kasutab Davines vaid kõrgekvaliteetseid looduslikke koostisosi, mis on teaduslikult kontrollitud, et tagada meie klientide täielik usaldus ja heaolu.

Meie stiil, mille puhul on inspiratsiooni ammutatud erinevatest kultuuridest, tavadest ja inimestest, väljendab meie uudishimu ja avatust maailmale. Me armastame ilu, milles kajastub lihtsus ja harmoonilisus, sest just selline ilu on alati kaasaegne.
Tänaseks on Davines esindatud enam kui 62 riigis ja tuhandetes salongides ning üle kogu maailma leidub sadu kirglikke Davinesi juuksureid ja juuksestiliste.

KESKKONDLIK TEGEVUS

Davines on alati uskunud kestvasse arengusse ja äritegevuse sotsiaalsesse vastutusse. Tootmises kindlustame turvalised töövõtted, me ei tee kunagi loomkatseid, võimalusel kasutame alati korduvkasutuspakendeid ja testime hoolikalt tooraineid. 2006. aastal ühendasime oma jõud Itaalia juhtiva ökokultuurivõrgustikuga LIFEGATE (www.lifegate.it ). Davinesist sai üks Lifegate`i esimestest klientidest, kes kasutab tootmises ainult puhast energiat. Lifegate Energiaprojekti abil saame osta energiat, mis on 100% taastuv ja mittesaastav, sest selle tootmisel kasutatakse päikest, tuult, vett ja pinnast. Selline partnerlus toetab Davinesi nägemust vastutustundlikust suhtumisest meie planeedi heaolusse.

ZERO IMPACT TOOTELIIN

Davines teeb koostööd ettevõttega Lifegate Zero Impact. See on Davines Essential Haircare tooteliinile on rakendatud süsinikneutraalne poliitika. Praktikas heastame tootmisest tingitud keskkonnakoormuse hooldades ja taasistutades metsa.

ANGELO SEMINARA

Davinesi kunstiline juht on Angelo Seminara. Itaalia päritoluga, kuid pikka aega välismaal elanud ja töötanud. Kosmopoliitset Angelo Seminarat peetakse rahvusvahelisel areenil tähena tõusvaks juuksestilistiks: teistearvukate auhindade seas on teda kolmel korral tunnustatud tiitliga “British Hairdresser of the Year” (2007, 2010, 2012), mida võiks võrrelda filmimaailma Oscariga. Angelo alustas oma karjääri Toni & Guy meeskonnas,mille järel sai temast Trevor Sorbie rahvusvaheline kunstiline juht. Ta on teinud koostööd rahvusvahelistel moelavadel Eugene Souliemaniga, kui ka saavutanud tuntust töötades nii Pariisis, New Yorkis, Londonis ja Milaanos selliste kõrgmoe esindajatega nagu Chanel, Valentino, Hermes, Dolce&Gabbana, Alexander McQueen, Stella McCartney ja Vivienne Westwood.
Pikk loetelu koostööst sellise kuulsustega nagu Ringo Starr, Emma Bunton, Naomi Campbell, Giselle Bundchen, Gwineth Paltrow, Kate Bush, on taganud talle rahvusvahelise kuulsuse. Angelo töid iseloomustab tema eriline viis käsitleda juukseid nagu kangast.

See võimaldab tal kombata piire ning luua stiile, mis on jätkuvalt uuenduslikud. Angelo Seminara loomingus segunevad omavahel kirglikkus ja inspiratsioon rõhutamaks juuste naturaalsust ja ilu. Tema rafineeritud ja kõrgelt hinnatud maitse, mis käib käsikäes armastusega looduse vastu, moodustab õnneliku sünergia Davinesi filosoofiaga jätkusuutlikust ilust.

Tutvu toodetega:

More Inside | Essential | Naturaltech | Alchemic | Authentic | OI | YHA | Finest Pigments | SU | Balance Relaxing & Balance Curling | Boucle Biowaving | Vibrachrom | L’ Art Decolor | Flamboyage | Aktivaatorid | Hair Refesher kuivšhampoon 

Vaata ka:

http://www.davines.com/

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted