KEVIN.MURPHY

 

 

KEVIN THE SESSION STYLIST

Selleks, et mõista paremini KEVIN.MURPHY’t, tuleb teada selle looja karjääri.

Salongi stilist veedab kliendiga kuni tund aega, seejärel klient lahkub. Sessiooni stilist aga võib töötada modelliga 10-12 tundi korraga ning nende karjäär sõltub sellest, kas nad suudavad pakkuda iga kord ajakirja Vogue’i esikaane väärilist soengut. Olles rahulolematu toodetega, mida Kevinile kasutada anti (juuksed muutusid pildistamise ajal raskeks, tuhmiks ja elutuks), mõistis ta vajadust kaalutute toodete järgi, mis annaksid hoidva, püsiva ja kestva soengu.
Kuna Kevin suhtus väga kirglikult inimesi ja keskkonda mittekahjustavate toodete kasutamisse, siis mõistis ta, et ei olnud olemas ühtegi tootesarja, mis oleks rahuldanud kõiki neid vajadusi. Järgides iseenda kui stilisti vajadusi lõi Murphy omaenda kaalutud, kergesti kasutatavad ja tugevatoimelised tooted, mis tagavad soovitud kauakestva tulemuse ega ole keskkonnale kahjulikud.

Täna on Kevin Murphy üks maailma kõige austatumaid ja otsitumaid juuksestiliste, kellel on selja taga pikk karjäär moelavade, ajakirjanduse ja filminduse valdkonnas. KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel.

 

Kevin Murphy

TOODETE PÕHIOMADUSED
KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja kõikide toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid.

Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist.
Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva.
Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust.
Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil.

MEIE VALIKUD
KEVIN.MURPHY hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest.

Võimalusel kasutame alati taaskasutatavaid pakendeid ning kõik meie teisesed pakendid on tehtud paberist või papist. Et vähem ruumi võtta on meie tooted ruudukujulistes pakendites, kuhu mahub rohkem ning milles kasutatakse 40% vähem plastikut.

KEVIN.MURPHY teeb uhkusega koostööd Al Gore’i kliimamuutuse eestvedamise programmiga The Climate Reality Project ja annetab programmile teatud summa toodete müügist, et vähendada ülemaailmset süsinikujalajälge.

Puhta vee kättesaadavuse vähenemise tõttu maailmas on KEVIN.MURPHY pööranud eritähelepanu ka selle hädavajaliku ressursi kaitsmisele läbi globaalse partnerluse EcoHeadsiga. Käsikäes pakuvad KEVIN.MURPHY ja EcoHeads salongivalamutele keskkonnasõbralikke dušiotsikuid, kus kasutatakse 65% vähem vett, kui tavalistes dušiotsikutes, säästes nii kuni 98 gallonit ehk 370 liitrit vett päevas üheainsa valamu kohta.

O.W.P – OCEAN WASTE PLASTIC
Oleme pühendunud plastikjäätmete vähendamisele parimal viisil nagu teame ja oskame – puhastades ookeanid ja taaskasutades seda plastikut oma võrratute toodete pakendamiseks. Aastas eemaldame ookeanidest 360 tonni plastikjäätmeid, mis on võrdne 14,6 miljoni plastikpudeliga!

Oleme esimene ilubränd, kelle pakendid on valminud 100% ookeaniplastikust.

“This change is for the future of our environment and for us to be truly sustainable – to clean up our oceans for the sake of our planet and for future generations.”

„See muudatus on meie keskkonna tuleviku jaoks ja me peame olema tõeliselt jätkusuutlikud – puhastades oma ookeanid meie planeedi ja tulevaste põlvkondade huvides“
Kevin Murphy

Miks see muutus on vajalik?

  • Igal minutil heidetakse ühe prügiauto jagu plastikut ookeani. Nii jõuab ookeanidesse igal aastal 8 miljonit tonni plastikut
  • Hetkel risustab ookeane hirmuäratavad 150 miljonit tonni plastikut
  • Maailmas toodetakse igal aastal rohkem kui 300 miljonit tonni plastikut
  • Rohkem kui 95% kogu plastikust kasutatakse vaid ühe korra
  • Aastaks 2050 arvatakse ookeanis kaalu järgi ujumas rohkem plastikut kui kalu

 

OWP_image2

Kõik KEVIN.MURPHY juuksehooldustooted on sulfaadi- ja parabeenivabad. KEVIN.MURPHY ei kahjusta loomi ega testi nende peal ning kuulub maailma suurimasse loomakaitse organisatsiooni “PETA”.

TOOTELIINID

COLOR.ME