Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevate keemiliste protseduuride käigus tekkivate kahjustuste eest.

Olaplex sisaldab patenteeritud toimeainet, mis aitab taastada ja luua soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis, mis termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkevad. Olaplexi ülesanne on taastada juukse sturktuuri.

Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvipüsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal. Samuti on Olaplex äärmiselt tõhus eraldiseisva hooldusprotseduurina, et taastada ja tugevdada juba rikutud juukseid.

Loe Olaplexi kohta veel meie blogist: www.probeaute.ee/misonolaplex/

Olaplex süsteem koosneb kuuest tootest :

Olaplex N°1 Bond Multiplier

Olaplex N°2 Perfector

OLAPLEX N°3 Hair Perfector koduhooldus

 

 

 

 

 

OLAPLEX N°4 Bond Maintenance šampoon

 

 

 

 

 

OLAPLEX N°5 Bond Maintenance šampoon

 

 

 

 

 

OLAPLEX N°6 Bond Smoother

 

 

 

 

 

Olaplex N°1 ja N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis ning nad ei niisuta ega toida juust.
Olaplex N°3, N°4, N°5 ja N°6 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.

Olaplex ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted