OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEX’i tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse sellele ühele koostisosale, mis jätkuvalt muudab seda, mis on juuste puhul võimalik.
Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus küsis dr Hawker Deanilt uudishimulikult, mis oleks juuste „Püha Graal“. Mõelnud hetke, ütles ta dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Nende esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… Surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust
täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud.

2014. a juulis toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEX’i sidemeid mitmekordistav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEX’i lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime ravida kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEX’ita ei ole võimalik saavutada. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEX’i peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad, mida OLAPLEX endast kujutab…
Professionaalsed juuksurid!

Loe OLAPLEX kohta veel meie blogist: www.probeaute.ee/misonolaplex/

OLAPLEX süsteem koosneb seitsmest tootest:
OLAPLEX N°1 Bond Multiplier
OLAPLEX N°2 Perfector
OLAPLEX N°1 ja N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis ning nad ei niisuta ega toida juust.

OLAPLEX N°3, N°4, N°5, N°6 ja N°7 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.

OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.

SALONGITOOTED

OLAPLEX N°1 Bond Multiplier
See on esimene samm OLAPLEX salongisüsteemis, mida kasutatakse lisandina keemilise töötlusega tekitatava kahju vähendamiseks. Samuti kasutatakse seda meie eraldiseisva hoolduse esimese sammuna, mis aitab kahjustusi ennetada, taastades ja ravides juust.
525ml

OLAPLEX N°2 Perfector
See on OLAPLEX salongisüsteemi teine samm – eraldiseisev hooldus. Seda saab salongis eraldiseisvalt kasutada, et muuta juuksed veelgi paremaks. Keemilise töötlemise järel parandab see sidemed, mis võivad protseduuri käigus kahe silma vahele jääda.
525ml

OLAPLEX SALON INTRO KIT
Komplekt sisaldab:
1x OLAPLEX N°1 Bond Multiplier (525ml)
2x OLAPLEX N°2 Perfector (525ml)

OLAPLEX STYLIST KIT
Komplekt sisaldab:
1x OLAPLEX N°2 Perfector (100ml)
2x OLAPLEX N°1 Bond Multiplier (100ml)

 

OLAPLEX N°2 Perfector
See on OLAPLEX salongisüsteemi teine samm – eraldiseisev hooldus – ja seda saab salongis eraldiseisvalt kasutada, et muuta juuksed veelgi paremaks. Keemilise töötlemise järel parandab see sidemed, mis võivad protseduuri käigus kahe silma vahele jääda.
2000ml

KODUHOOLDUS