Aastal 2004 asutatud Pro Beauté OÜ on KEVIN.MURPHY, ST.TROPEZ, Maria Nila, Sugarbearhair ja Olaplex esindaja Baltikumis ning Davines esindaja Eestis ja Lätis.

Pro Beauté visioon on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid, läbi loodust säästvate ning meid endid hoidvate toodete ning protseduuride.  Me hoolime keskkonnast ning ülemaailmsest ökoloogilisest jalajäljest ning hindame ja anname panuse jätkusuutlikkule ilule.

Üha rohkem oleme hakanud ka Eestis teadvustama jätkusuutlikkust, loodust ning keskkonda. Pöörame rohkem tähelepanu sellele, mida sööme ning mis tooteid kasutame,  sest kõik avaldab mõju meie kehale ja  meeltele. Meie missiooniks on pakkuda tooteid, mis toovad kaasa endaga heaolu, rahulolu ning  teadmist, et ka toodete tootmisel kaasnevale kahjulikule mõjule pööratakse tähelepanu ning panustatakse maailma üldise heaolu nimel.

Pro Beauté pakub nimetatud brändidele, lisaks distributsiooni ja hulgimüügile ka müügitoetusi ning koolitusi.

November 2018 avas Pro Beauté OÜ väga omanäolise kooltuskeskuse – Eduka Juuksuri Akadeemia. Akadeemia kalendri ja tutvustusega saate tutuvuda SIIN.

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted