KEVIN.MURPHY:

Risto Pillaroo
KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY


DAVINES koolitajad:

Kaisa Heinla
Davines Eesti treener

Olen Davinesi toodetega  tööd teinud enam kui kümme aastat. Esialgu Davinesi distantsilt vaadates tundus firma kontseptsioon äärmiselt huvitav ja suure potentsiaaliga. Davines oli tol ajal kindlasti väga unikaalne ja mida enam ma sinna maailma sukeldusin, seda ägedam see oli. Tänaseks on Davines rohkem kui töö, see on elustiil.

Jagan täielikult kirglikku pühendumust püüdluses jätkusuutlikumate valikute suunas kasutades iga päev salongis suurepäraseid parima toimega juuksehooldustooteid.

Läbi treeneri töö saan proovile panna iseennast, läbi isikliku arengu püüelda pidevalt parema poole. Soovin anda uut inspiratsiooni kolleegidele, täiendada nende tööalaseid oskusi ja võimet näha asju värske pilguga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Liis Lepik
Davines värvikoolitaja

Olen Davines värvikoolitaja alates 2016. aasta kevadest, kuid kokkupuude Davinesiga ulatub sealt kümme aastat kaugemasse aega, mis Eesti  Kunastiakadeemia moealaste õpingute kõrvalt alustasin tööd administraator-abilisena Tallinna kesklinna mainekas juuksurisalongis. Lisaks kõnedele vastamisele tuli tihtilugu pesta klientide juukseid (Davines toodetega), tunda Mask värvitoone, värviriiulitoonide ning Davines toodete olemasolu eest hoolitseda ning klientidele nende juuksetüübile sobivamaid tooteid soovitada.

Just sealt saigi alguse armastus Davinesi vastu ning pärast mõneaastast töötamist juuksurisalongis, sai mulle selgeks, et juustega tegelemine tundub hoopis inspireerivam kui moekunst, sest esimene näis mõnus, vahetute emotsioonide töö, inimestele rõõmupakkumise amet. Mulle meeldis veel, et töö ja tulemuse omavaheline suhe on üsna lühiajaline võrreldes moekunstiga, kus moejoonistusest kollektsiooni valmimise ning poodi jõudmiseni on pigem mitmete kuude, ehk isegi aasta pikkune töö. Ausalt-öeldes leian ka, et rõivatööstuses valitseb täielik üleküllus ja -tootmine,  juukseid on aga inimestel ikka vaja lõigata. Selgeks sai ka, et ühel või teisel viisil soovin end kindlasti Davinesiga siduda.

Vahepeal sündis mul laps ning mõne aasta veetsin koduses olemises. Taas töövalmiduses, hakkasin uurima, kas Davinesi Eesti esinduses (Pro Beauté’s) leidub vabu töökohti. Sain eitava vastuse ning suundusin hoopis TTHKsse juuksuriks õppima, misjärel alustasin tööd kodulähedases Tiffani juuksurisalongis. Peatselt avasin aga oma pisikese, kaminaga Kolde salongi.. Minu klient oli suures osas perega klient, kes nautis hubast olemist ja juuksesõbralikku lähenemist. Tollal värvisin põhiliselt Davines A New Colour amoniaagivabade värvidega.

Varsti külastas minu salongi ka tollane Davinesi uus müügiesindaja – Priit, kes kiitis salongi disaini ning mõni  päev hiljem tuli temalt ka ettepanek teha minu salongis Davines A New Color värvikoolitus. Olin muidugi kahe käega poolt.

Nädalake hiljem tuli aga Priidult mulle pakkumine hakata Davines värvikoolitajaks. Võtsin ka selle pakkumise rõõmuga vastu. Alguses tuli meeletult õppida sest juba paari kuu pärast oli plaanis välja tulla uues kuues ja sisus Mask Vibrachromiga. Lühikese aja vältel leidsid aset koolitusreisid Itaaliasse (Parmasse) ja Norrasse (Bergenisse), millest hoolimata mõtlen esimestele koolitustele kui omajagu konarlikele. Sellegipoolest sai Mask Vibrachrom Eestis väga kiiresti tuule tiibadesse ning juuksurite poolt väga armastatuks värviliiniks.

Mulle meeldib, et Davines hoiab oma koolitajatel “silma peal” ning hoolitseb selle eest et nad paar korda aastas oma teadmised ja tehnikad värskendatud saavad. Selle tarbeks toimub järjepanu ülemaailmsetes Davines Akadeemiates “Train The Trainer” nädalasi koolitusi. Lisaks sellele käivad rahvusvahelised koolitajad ka Eestis, et kindla peale jõuaksime Davinesi kiire arenguga sammu pidada.

Rõõmsate kohtumisteni,
Liis Lepik

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted