Lõuna-Eesti OLAPLEX fännid – laske endale tutvustada – Kerli Orti!

Lõuna-Eesti OLAPLEX fännid – laske endale tutvustada – Kerli Orti!

Alates maist on OLAPLEX meeskond täienenud veel ühe liikmega.
Kerli on imearmas Tartu noor ja aktiivne naine, kes oma sisemise sära ja nakatava naeratusega võlus kogu Pro Beauté meeskonda juba esimesel kohtumisel. Nüüd on aeg teda ka teile tutvustada.

Kerli, mis Sind ilumaailmas kõige enam lummab?
Juba väiksest peale unistasin siduda end ilumaailmaga. Armastan seda sära silmis, kui väikeste detailide abil tõstame esile loomuliku ilu. Olgu selleks babylightsid hooldatud juustes, särav näonahk või veatu jumestus. 

Millega oma vaba aega veedad?
Vaba aega meeldib mulle veeta oma pere ja sõpradega. Reisides avastada uusi imelisi paiku saades sellest palju inspiratsiooni. Samuti nautides tassi kohvi ja sirvides lemmik ajakirju.

Mis on Sinu suurim põhimõte, mida elus järgid?
“Your work is to discover your world and than with all your heart give yourself to it”
“Su eesmärk elus on avastada oma maailm ja siis end kogu südamega sellele pühenduda”

Miks ostustasid OLAPLEX meeskonnaga liituda?
OLAPLEX võlus mu ära 2017. aastal, kui meie salongi juuksurid võtsid selle töösse. Katsetasin Balayage värvitehnikat koos OLAPLEX hooldusega. Aja möödudes saavutasin juustes imelise pikkuse ja paksuse. Armastan inimestega suhelda ning ootan elult põnevaid väljakutseid. Otsus kanditeerida oli kindel, kuna OLAPLEX on brand, mille unikaalsusesse usun!

Mis on Sinu lemmik ilutooted?
“I always belive less is more”
Ma usun, et “vähem on alati rohkem”.

Minu kodust ei leia hunnikute viisi erinevaid kosmeetika tooteid, küll aga leian, et heasse tootesse tuleb investeerida. Ajatu lemmik on MicaBella mineraalpuuder, mis laseb mu nahal hingata ning kestab kaunina kogu päeva. Näonahal kasutan igapäevaselt vaid seerumeid, hetke lemmik on Filorga hüaroloonhappe konsentraat. Vannitoa riiulist ei puudu Davinesi Nou Nou šampoon ja mask. Lastega kiire nädal seljataga ja juuksed vajavad kiirelt hooldust saan just nende abil suurepärase tunde tagasi. Kuid avastasin uue lemmik kombo! OLAPLEX No.6 juuksekreem koos No.7 juukseõliga. Natukene kreemi ning õli ja tunnen, et alles tulin juuksuri salongist. 

Loe lisa OLAPLEX’ist siit: https://www.probeaute.ee/misonolaplex/