OLEME AVATUD – Eduka Juuksuri Akadeemia!

OLEME AVATUD – Eduka Juuksuri Akadeemia!

OLEME AVATUD – Eduka Juuksuri Akadeemia!

01.11.2018 jääb meie maja inimestele meelde kui päev, millal avasime lõpuks oma kauaoodatud koolituskeskuse, millele sai nimeks juba kevadel välja kuulutatud Eduka Juuksuri Akadeemia.

Kui aus olla, siis turundusosakonnal on olnud see mõte juba aastaid – luua päris oma pesa nii oma maja brändidele kui kõikidele teistele soovijatele, kus saab läbi viia koolitusi, seminare, mõttetalguid ja mida iganes veel kellelgi pähe tuleb.

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14’le ja look&learn stiilis seminare kuni 22’le külalisele. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetsee Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS duššiotsikutega, mis säästavad meie veekulu kuni 65% iga kuu! Meie juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otseloomulikult isepäiset originaalsust 🙂

Nagu ütles turundusjuht Liis oma kones: “See koht on loodud vabaks loominguks, siin pole keegi kellestki üle.” 

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised märkasid sarnasusi töökohtade ning molberti vahel.

Sest Teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud! 

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s –  Liis@probeaute.ee

Galerii 01.11. toimunud väikesest avasündmusest:

(Fotod: Silver Raidla)