Davines AVASTA&TAASTA beauty box

Davines AVASTA&TAASTA beauty box

0 out of 5

59.00 

AVASTA & TAASTA juukserituaalid DAVINES’iga

Davinesi toptoodetest koosnev toitev ja taastav juuksehoolduskomplekt sobib kõigile juuksegurmaanidele, kes soovivad pakkuda oma juustele kompaktset ning lihtsat kodust hooldust. Näidisrituaalid on kokku pandud, et taastada ja toita hapraid, kahjustatud ja elutu ilmega juukseid.

Karbi väärtus: 83,32€
Karbi hind Sulle: 59€

Lisainfo

Bränd

Davines

Igapäevaseks kasutamiseks: 
Pese juuksed NOUNOU toitva šampooniga, loputa põhjalikult ja jätka juuksehooldust kõigile juuksetüüpidele mõeldud OI Absolute Beautifying palsamiga.  Parima tulemuse saavutamiseks kanna palsamit ainult juuksepikkusesse ning kammi juuksed läbi pusaharjaga. Loputa juuksed hoolikalt. Tee juuksed rätikukuivaks ning viimistle juuksed väikese koguse OI Absolute Beautifying potion juukseõliga, lase loomulikult kuivada või föönita keskmisel/madalamal kuumusel.

Kord nädalas rituaaliks:
Tee juuksed niiskeks ja alusta väikese koguse sügavpuhastava SOLU sea salt scrub cleaneriga. Kanna teraline segu peanahale ühtlaselt, masseeri, lisa juustesse väike kogus vett ja masseeri, kuni tekib rikkalik vaht. Loputa juuksed hoolikalt ja kanna juustesse väikene kogus NOUNOU šampooni, loputa.

Jätka Circle Chronicles Renaissance sügavalt toitva juuksemaskiga. Kanna see mask juukse pikkusesse ja kammi läbi juukse otsteni. Hoia maski juustes 10 minutit. Loputa juuksed hoolikalt ning lõpeta pesu OI Absolute Beautifying palsamiga. Tee juuksed rätikukuivaks ning viimistle juuksed väikese koguse OI Absolute Beautifying potion juukseõliga, lase loomulikult kuivada või föönita keskmisel/madalamal kuumusel.

Intensiivrituaal ekstreemselt kahjustatud juustele:
Tee juuksed niiskeks ja alusta väikese koguse sügavpuhastava SOLU sea salt scrub cleaneriga. Kanna teraline segu peanahale ühtlaselt, masseeri, lisa juustesse väike kogus vett ja masseeri, kuni tekib rikkalik vaht. Loputa juuksed hoolikalt ja kanna juustesse väikene kogus NaturalTech Nourishing šampooni. loputa. Jätka NaturalTech Nourishing Vegetarian Miracle toitva juuksemaskiga. Kanna mask juukse pikkusesse ja kammi läbi juukse otsteni. Hoia maski juustes 5 minutit. Loputa juuksed hoolikalt ning lõpeta pesu OI Absolute Beautifying palsamiga. Tee juuksed rätikukuivaks ning viimistle juuksed Liquid Spell taastava ja hooldava juuksevahuga. Kanna vaht juukse pikkusesse, otstesse kasuta väike kogus OI Absolute Beautifying potion juukseõli.

#minuilurituaal #DavinesEstonia #ProBeauté #avastajataasta

You've just added this product to the cart: