-30%

Fikseeriv juuksepumat Barolo

0 out of 5

26.00  18.20 

Želatiinitaoline ekstra-tihe ja ekstra-tugeva hoidvusega juuksepumat. Sobib igat tüüpi juuste vormimiseks. Soeng jääb tundideks püsima.

Peamised stiliseerimisvahendite omadused on hoidvus ja läige, 10-palli süsteemis. Läige näitab, mil määral aitab peegeldada valgust. Hoidvus näitab, mil määral hoiab etteantud vormi.

Hoidvus 10

Läige 5

  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Kasutamine

Kirjeldus

Revolutsiooniline želatiinilaadne juuksevaha on eriti tugevalt fikseeriv ja tihe. Vormib ja jäigastab igat tüüpi juukseid. Soeng jääb tundideks kindlalt püsima.

 

Lisainfo

Bränd

Barba Italiana

Suurus

100ml

KASUTAMINE: käitub rohkem geeli moodi. Kanna väike kogus sõrmedele, kammi see sõrmedega pestud ja kuivadesse juustesse, säti juuksed sobivasse vormi. Kuivab suhteliselt kiiresti, seega peab pealekandmine olema ka kiire. Soengu fikseerimiseks võib kasutada fööni. Võib kasutada igapäevaselt, vastavalt vajadusele.

You've just added this product to the cart:

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted