-30%

Tugev juuksegeel Amarone

0 out of 5

22.00  15.40 

Uudse koostisega tugev juuksegeel vormib ka kõige allumatumad juuksed soovitud soengusse. Stimuleerib kollageeni tootmist, kaitseb juukseid UV – B kiirguse eest

Peamised stiliseerimisvahendite omadused on hoidvus ja läige, 10-palli süsteemis. Läige näitab, mil määral aitab peegeldada valgust. Hoidvus näitab, mil määral hoiab etteantud vormi.

Hoidvus 8
Läige 5

 

  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • KASUTAMINE

Kirjeldus

Innovaatilise koostisega tugev juuksegeel vormib ja piiritleb ka kõige mässumeelsemad juuksed korrektsesse soengusse. Muudab nad elujõuliseks ja fikseerib kauapüsivalt. Ei jäta juustesse jääke.

Lisainfo

Bränd

Barba Italiana

Suurus

120ml

Kanna väike kogus sõrmedele, kammi see sõrmedega pestud ja kuivadesse juustesse. Parima tulemuse jaoks võib enne ka juukseid kuivatada fööniga. Võib kasutada igapäevaselt, vastavalt vajadusele.

You've just added this product to the cart:

Me kasutame küpsiseid, et parandada Sinu kasutajakogemust meie veebisaidil. Küpsiste abil saame pakkuda turvalist ligipääsu meie lehtedele, analüüsida veebilehtede külastusi, näidata suunatud reklaame ja personaalset sisu. Vajuta "Nõustun", kui oled nõus meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

Küpsiste kasutamise põhimõtted